Obavijest o početku nastave
u školskoj godini 2019./2020.

U ponedjeljak, 9. rujna 2019. godine, prvi je dan nastave u školskoj godini 2019./2020. Nastava će se u prvom tjednu odvijati prema A verziji rasporeda koji će na oglasnoj ploči i mrežnoj stranici Škole biti objavljen u petak, 6. rujna 2019. godine (poslije 12 sati).

Prvi dan nastave učenici prvih i trećih razreda dolaze u prijepodnevnu smjenu s početkom u osam sati (8:00). Prva dva sata, razrednici će održati sate razrednika, a nakon toga će se nastava odvijati po redovnom rasporedu za ponedjeljak.

Prvi dan nastave učenici drugih i četvrtih razreda dolaze u trinaest sati (13:00) te će imati dva sata sa svojim razrednicima. Nakon sata razrednika, nastava će se odvijati po redovnom rasporedu za ponedjeljak.

Razrednici prvih i drugih razreda objavit će imena i prezimena učenika u razrednom odjelu neposredno prije Sata razrednika.

Pedagoška služba
Osijek, 3. rujna 2019.

Drinska 12, 31 000 Osijek / tel: 031/273 126 / fax: 031/273 111 /ured@ss-primijenjenaumjetnostidizajn-os.skole.hr
.