ŠPUD Osijek

Izjava - preduvjet za ulazak u Školu

Izjava je preduvjet za ulazak u ustanovu. Svrha izjave je informirati sve pristupnike i djelatnike da u slučaju navedenog u izjavi ne mogu sudjelovati na vježbama, praktičnoj i dopunskoj nastavi, ispitima i obrani završnog rada u školi.

Svaki dan prije početka prve aktivnosti u tom danu ili e-korespondencijom prethodnog dana nastavnici ili drugi djelatnici škole prikupljat će Izjave.

Izjave se mogu ispuniti prilikom ulaska u Školu ili e-korespondencijom prethodnog dana učenika i razrednika / djelatnika i ravnatelja.

Izjavu obavezno treba prikupiti od svakog sudionika prije njegove prve aktivnosti taj dan. Prije ulaska u ustanovu pristupnik zaduženoj osobi daje na uvid osobnu iskaznicu te od nje saznaje u kojoj prostoriji ima vježbe, praktičnu nastavu, obranu završnog rada ili pisanje ispita, ako tu informaciju prethodno nije dobio elektroničkim putem.

Izjava za učenike

Izjava za djelatnike

Drinska 12, 31 000 Osijek / tel: 031/273 126 / fax: 031/273 111 /ured@ss-primijenjenaumjetnostidizajn-os.skole.hr

.