Otkazivanje putovanja za Italiju

Poštovani učenici i roditelji,

sukladno preporuci Ministarstva zdravstva i Ministarstva znanosti i obrazovanja, a vodeći računa o sigurnosti učenika i nastavnika, obavještavamo vas da je putovanje za Italiju (koje organizira Škola primijenjene umjetnosti i dizajna Osijek za učenike 4. c razreda predviđeno za vremensko razdoblje od 14. travnja do 18. travnja) otkazano.

Sve informacije oko povrata uplaćenog novca dobit ćete od razrednice Karoline Buljević, prof.

RAVNATELJICA ŠKOLE:
Kristina Kopf, prof.

Drinska 12, 31 000 Osijek / tel: 031/273 126 / fax: 031/273 111 /ured@ss-primijenjenaumjetnostidizajn-os.skole.hr
.