• "JA VOLIM OSIJEK" •
Dizajn internetske stranice
7. svibnja 2009.

Po prijedlogu gosp. Željka Pavkovića, iz Industrijske četvrti "Mačkamama", a u organizaciji Poglavarstva Grada Osijeka, po treći puta učenici naše škole surađuju na projektu brendiranja. Zadatak je bio osmisliti dizajn internetske stranice projekta "Ja volim Osijek". Zbog same prirode zadatka, u natječaju su sudjelovali učenici četvrtih razreda smjera grafički dizajn. Prva tri uratka su nagrađena po odluci povjerenstva. Svi uratci predstavljeni su na Dan škole.

Sponzori:
1. nagrada - Algebra Osijek
2. nagrada - TZ Grada Osijeka
3. nagrada - Mono-software

Organizacija:
Željko Pavković
Marko Šošić

kliknuti na sliku za uvećanje: