• PROJEKT MAČKAMAMA •
Brendiranje Industrijske četvrti "Mačkamama"
travanj - svibanj 2007.

Najaktivnija osječka Gradska četvrt otišla je još jedan korak dalje. U želji da brendiraju svoju četvrt, Vijeće GČ "Industrijska četvrt" dalo je zadatak učenicima Škole za tekstil, dizajn i primijenjene umjetnosti Osijek zadatak da osmisle i izrade logo na temu Osijeka ili Gradske četvrti putem grafičkog dizajna koji će se otisnuti na majice te ponuditi kao suvenir u suradnji s TZ Osijeka.

Radovi su predstavljeni od strane prof. Dejana Durakovića koji je dao objektivno viđenje radova temeljeno na stručnom opažanju. Zadatak učenika bio je osmisliti i izraditi logo na temu Osijeka ili Gradske četvrti putem grafičkog dizajna koji će se otisnuti na majice te ponuditi kao suvenir u suradnji s TZ Osijek.

Nakon provedenog ocjenjivanja predsjednik Povjerenstva i inicijator projekta, vijećnik GČ 'Industrijska četvrt' Željko Pavković, proglasio je najbolje radove:

1. mjesto – Renato Radulović 3. b
2. mjesto – Matej Bosnić 3. b
3. mjesto – Dino Čokljat 3. a

Iskustvo s ovog natječaja nastojati ćemo primijeniti i slijedeće godine s namjerom da animiramo maksimalan broj učenika da daju svoj doprinos promidžbi grada i četvrti, poručuje gospodin Pavković.
Svečano uručenje nagrada izvršeno je 9. svibnja 2007. u sklopu proslave Dana škole.

1. mjesto – Renato Radulović 3. b

2. mjesto – Matej Bosnić 3. b