• OSJEČKA MAJICA •
Suradnja na brendiranju Grada Osijeka
8. svibnja 2008.

Po drugi puta učenici naše škole surađuju na projektu brendiranja, a ove godine na razini Grada Osijeka. Po prijedlogu gosp. Željka Pavkovića, iz Industrijske četvrti "Mačkamama", a u suradnji s Turističkom zajednicom Grada Osijeka, nastalo je dvadesetak prijedloga za "Osječku majicu". Prva tri uratka su nagrađena po odluci povjerenstva, načinjenoga od sponzora. Sve majice predstavljene su na Dan škole.

Sponzori:
1. nagrada - GPP Osijek
2. nagrada - TZ Grada Osijeka
3. nagrada - Hadrijan d.o.o.

Medijski pokrovitelj: Osječka televizija

Organizacija: