• DAN ŠKOLE - ŠKOLA KAO IZLOŽBENI PROSTOR•
8.svibnja 2008.

Već tradicionalna "Večer mode i umjetnosti" u našoj školi ove godine postala je Dan otvorene škole". S ciljem što boljeg i izravnijeg prezentiranja Škole i svih njezinih djelatnosti, otvorili smo vrata škole svim gostima, prijateljima, suradnicima, medijima, učenicima osnovnih škola, roditeljima... U projektu "Škole kao izložbenoga prostora", našim posjetiteljima smo pripremili nekoliko događanja: predstavljanje knjige "Gudački kvartet iz Bostona" književnika Stjepana Tomaša, izložbu profesorskih radova, izložbu učeničkih radova, izložbu "Književni palimpsest u likovnom izrazu 3", modne revije, prezentaciju "Osječke majice" - suradnja na brendiranju Grada Osijeka.