Aktivnosti i projekti> Dani odjeće

• DANI ODJEĆE
19.-21. travnja 2012., Zagreb

Na Državnom natjecanju "Dani odjeće 2012.", održanom u Zagrebu od 19. do 21.travnja 2012., naše učenice osvojile su dva treća mjesta, a to su:

Ines Kušenić, učenica 4.c razreda, smjer dizajner odjeće, osvojila je treće mjesto u kategoriji "Modno crtanje", a pod mentorstvom profesorice Jelke Bauer.

Julija Sabo, učenica 3.d razreda, smjer krojač, osvojila je treće mjesto u kategoriji "Izrada odjevnog predmeta ", a pod mentorstvom profesorice Ljubice Kujek.

Ines Kušenić:

Julija Sabo: