DEKORACIJA PROSTORA KNJIŽNICE

10. travnja 2007.

Učenici 3.a razreda, smjer slikarski dizajner pod mentorstvom prof. Olge Špikić Šmit izveli su secesijske aplikacije na staklenim plohama u knjižnici Retfala ogranak GISKO Osijek.
Projekt je zamišljen kao suradnja Škole i društvene zajednice, a suradnici na ovom projektu su knjižničari prof. I. Nikić i D. Farkaš.

Afirmacijom kvalitetnih estetskih kriterija Škola postaje sastavni dio društva u kojem otkrivamo druge i korisne oblike učenja i izvan učionice.