natječaj
DIZAJNIRAJ SVOJU BILJEŽNICU

"Dizajniraj svoju bilježnicu" je natječaj za učenike grafičkih škola i škola primijenjenih umjetnosti.
Gotovo sedamsto grafičkih rješenja pregledao je Ocjenjivački sud u sastavu: Boris Ljubičić, dizajner, prof. dr. sc. Maja Brozović s Grafičkog fakulteta, prof. Koraljka Sopta iz Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa, prof. Jelena Bračun, suosnivačica Udruge OPA, Gordana Marković, grafička dizajnerica i Mario Tica, izvršni direktor Mar-Mara.

Iz naše škole odabrano je ukupno 39 učeničkih radova, od kojih su četiri prošla na završnom natjecanju.

Karlo Seleš, 4.b, mentor: Marko Šošić, akad. slikar
Dejana Narančić, 3.c, mentorica: Marija Kos, prof.LU