• FESTIVAL ZNANOSTI•
travanj 2007.

U suradnji s Medicinskim fakultetom u Osijeku i prof.dr.sc. Marijom Heffer Lauc, a pod mentorstvom prof. Marka Šošića, učenici 2.a, 3.a i 3.b razreda, smjer grafički dizajner, osmislili su i izveli plakate na temu "Hrvati i hrana". Ovaj projekt je bio pravi izazov mladim kreativcima, jer su imali priliku umjetnički oblikovati nutricionističke činjenice vezane uz količinu pojedene hrane u Hrvatskoj. Osim likovnoga izazova, saznali smo i nevjerovatne činjenice o hrani.
Svi plakati su dimenzija B1, dakle 70x100 cm, inkjet print.