• izložba

FOTOTROPIJA

6. prosinca 2013.

U osječkom Trgovačkom centru Esseker otvorena je izložba zaklade Slagalica pod nazivom Fototropija.

Dvoje učenika iz naše škole, Lucija Vinogradac i Filip Kos sudjelovali su na ovoj izložbi. Filip Kos, a pod mentorstvom profesorice Željke Fuderer Levak, osvojio je nagradu za tri svoja rada. Tema Fototropije bila je fotografijom pokazati probleme u društvu i potaknuti ljude na razmišljanje o istom. Ova izložba humanitarnog je karaktera, te sav prikupljen novac ide za pomoć osječkim vrtićima.

Nagrađeni Filipovi radovi:

''Dog’s Life''