Kako izraziti osjećaj u mediju digitalne fotografije?

• Međunarodna izložba - projekt
prosinac 2012.

Tema
RADOST/JOY
III. izložba

Osjećaj radosti u digitalnoj fotografiji
učenica i učenika od 12 do 19 godina

Međunarodna izložba je organizirana u Gradskom muzeju i galeriji Jastrebarsko, Jastrebarsko, od 9. do 28. studenoga 2012. Pokrovitelji izložbe su bili Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta, Agencija za odgoj i obrazovanje, Zagreb te Grad Jastrabarsko i Društvo Naša djeca Jastrebarsko. Izložba je popraćena dvojezičnim tiskanim i online katalogom na hrvatskom i engleskom jeziku..
Prezentacija na temu komparacije 2. i 3. dijela Projekta – Kako izraziti osjećaj u mediju digitalne fotografije: RADOST i BOL u radovima učenika od 12 do 19 godinaodržana je na Europskom kongresu InSEA-e, Lemesós/Limassol, Cipar, 25. – 27. lipnja 2012.

Učenici naše škole, pod mentorstvom svojih profesorica i profesora, sudjelovali su i na ovoj međunarodnoj izložbi-projektu.

Autorica projekta
Mirjana Tomašević Dančević, predsjednica Hrvatskog vijeća Međunarodnog društva za obrazovanje putem umjetnosti (HRV-InSEA), članica Predsjedništva Europskog vijeća InSEA-e, viša savjetnica za likovnu kulturu i umjetnost.

katalog u .pdf formatu (2 MB)