Aktivnosti i projekti > izvan Škole

Umjetnička radionica
lipanj 2014.

„Živim život bez nasilja“

Dana 05.lipnja 2014.god. u Tvrđi se održavao projekt „Živim život bez nasilja“ u suradnji MUP-a RH, PU osječko-baranjske, Službe prevencije i Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta. Cilj projekta je osvještavanje djece i mladih na sprječavanje nasilja prema ženama, nasilja u obitelji, nasilja među mladima te izgradnje kulture nenasilja i tolerancije.

Učenici naše škole, uz brojne učenike drugih osnovnih i srednjih škola iz Osijeka, sudjelovali su na kreativnim radionicama na zadanu temu. Radionice su uključivale slikanje na štafelajima, skulpture od slame pod vodstvom Nikole Fallera, a izabranici ŠPUD-a su za zadatak imali crtati ostale sudionike radionice.

Sudjelovali su čenici:
2.D: Josipa Mudnić, Doris Vurnek
3.A: Minja Mitrović, Katarina Zidar, Larisa Vaci, Matej Klešćek
3.B: Pavao Sablić
3.C: Ana Popović, Nera Kovčalija, Dea Grabovac

Mentori
Dražen Brkić i Dražen Jerabek

_____________________________________________

© Copyright 2014.
Krbavska b.b., 31000 Osijek / tel: 031/273 126 / fax: 031/273 111 /ured@ss-primijenjenaumjetnostidizajn-os.skole.hr / umjetnicka.skola.osijek@gmail.com