Aktivnosti i projekti > izvan Škole

Slikarska radionica
lipanj 2014.

6. Festival alternativnih oblika rehabilitacije „Zvoni Zvono“

Učenici 2.B razreda: Dunja Cindrić, Suzana Virovac, Lukas Ososlija, Patrick Perošević, Filip Ljulj, Ivona Maksimović i 2.A razreda: Filip Malovčak i Josip Grabovac sudjelovali su 24.svibnja 2014.godine na 6. Festivalu alternativnih oblika rehabilitacije „Zvoni Zvono“ u Belišću u prostorijama udruge Zvono. Uz brojne radionice i događanja, naši učenici su oslikavali zidove zgrade pod imenom Citadela.

Cilj manifestacije je:
- promoviranje izvaninstitucionalnih oblika odgoja i obrazovanja,
- razvoj alternativnih oblika rehabilitacije kroz  inkluzivne i suradničke metode.
Ovogodišnja manifestacija održava se na temu „PAPIR-DRVO“ povodom 130. godišnjice osnivanja grada Belišća.

Mentor
Dražen Brkić

_____________________________________________

© Copyright 2014.