Aktivnosti i projekti> Dani odjeće

• DANI ODJEĆE

11. travnja 2013., Vinkovci

Državno natjecanje u području dizajna odjeće i tekstila pod nazivom DANI ODJEĆE, ove je ove godine održano u Vinkovcima.

Naše učenice smjera DIZAJNER ODJEĆE sudjelovale su u dvije kategorije:

U natjecanju MODNA KOLEKCIJA predstavila se učenica 4.b razreda Branka Vladić.
Tema kolekcije je bila zadana: VINKOVAČKI ORION. Svi autori iz ove kategorije branili su usmeno svoj rad pred povjerenstvom, a svoje modele su pokazali i na zajedničkoj reviji.

U kategoriji MODNO CRTANJE zastupala nas je učenica 4.b razreda Stella Mešić, koja je osim skica, modnog i projektnog crteža na zadane materijale i zadanu temu MUŠKA I ŽENSKA ŠKOLSKA UNIFORMA, izložila s ostalim sudionicima ove kategorije i svoje viđenje TUNIKE na zadanu temu VINKOVAČKI ORION.
U obje kategorije mentorica je bila prof. Jelka Bauer.

Stella Mešić, 4.b

MODNA KOLEKCIJA