O Školi> NATJEČAJI

U ovoj kategoriji: DOKUMENTI ŠKOLE / ŠKOLSKI ODBOR / NATJEČAJI / POVIJEST ŠKOLE
___________________________________________________________________________________

Rezultati usmene procjene odnosno testiranja za natječaj objavljen 25. listopada 2022. godine za radno mjesto:

Akademski slikar
.

Obavijest o rezultatima za natječaj objavljen 29. rujna 2022. godine za radno mjesto:

Nastavnik/ca stručnih predmeta
Magistar grafike (Grafičke tehnike, Grafički dizajn, Tipografija i Crtanje i slikanje)
.

Obavijest o rezultatima za natječaj objavljen 21. rujna 2022. godine za radno mjesto:

Nastavnik/ca stručnih predmeta
        Magistar edukacije likovne kulture (Povijest likovne umjetnosti; Teorija oblikovanja).

Nastavnik/ca matematike.

-------

Arhiva natječaja i odluka o izboru kandidata za zasnivanje radnog odnosa

Arhiva natječaja i odluka o višednevnim izvanučioničkim nastavama